بیمارستان جزیره کیش را برای تور کیش بیشتر بشناسید

معرفی کلی خدمات بیمارستان کیش

 

جزیره کیش دارای بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی می باشد که دارای خدمات وبخش‌های مختلفی است. تنها بیمارستان کیش نزدیک به هفت هزار متر مربع مساحت دارد.

بیمارستان کیش

 بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره کیش در سال ۱۳۷۲  تأسیس شده است. البته این بیمارستان در سال ۱۳۷۲ کامل شده و در سال ۱۳۹۲ در دولت تدبیر و امید به مرحله بهره برداری رسیده است. ظرفیت آن در سال تأسیس ۳۲ تخت بوده است که در سال ۱۳۹۲ با راه اندازی فاز ۳ این بیمارستان به ۶۴ تخت افزایش یافته است. بیمارستان فوق تخصصی کیش با هدف ارائه خدمات به بومیان و ساکنین جزیره کیش و همچنین گردشگران و توریست‌های این جزیره تأسیس شده است. از سال ۱۳۹۲ به دستور رئیس بیمارستان رویکردهایی جهت  سلامت گردشگران برنامه‌ریزی‌شده است. جالب است بدانید که دیدگاه و چشم انداز مسئولین بیمارستان احترام و توجه به زندگی بر پایه عشق می باشد. سطح کیفی آن در رتبه بسیار بالایی در میان بیمارستان های کشور قرار دارد. بیمارستان فوق تخصصی کیش در لیست بیمارستان های کیش جای دارد.

معرفی و آدرس بیمارستان های کیش

بیمارستان کیش یا همان بیمارستان فوق تخصصی این جزیره تنها بیمارستانی است که دارای ۶۴ تخت است. آدرس این بیمارستان در بلوار ایران واقع شده است. بیمارستان جزیره کیش آماده ارائه خدمات به گردشگران می‌باشد. در کنار بیمارستان ساختمان های دیگری بنا شده اند که آماده ارائه خدمات پزشکی به بومیان و گردشگران جزیره پرمخاطب می‌باشند. لیست این مراکز به شرح ذیل می باشد:

  • ساختمان پزشکی سها: واقع در خیابان سنایی، جنب تامین اجتماعی.
  • مرکز بهداشتی و درمانی بوعلی: واقع در بلوار خاتم الانبیا، خیابان اقبال.
  • مرکز توسعه سلامت کیش: واقع در فردوس روبروی بازار پردیس بلوک ۶
  • کلینیک حامی: واقع در ششصد دستگاه، روبروی سوپر جودکی، لاین ۴
  • کلینیک خانواده واقع در ویلاهای فردوس، بلوک ۵

ارائه خدمات در بیمارستان کیش

 بیمارستان کیش که در زیربنای نزدیک به ۶ هزار و ۸۰۰ متر مربع در یک طبقه ساخته شده است، دارای امکانات متعددی می‌باشد و آماده ارائه خدمات به بومیان و گردشگران است. بیمارستان کیش دارای اورژانس، بخش های مربوط به اطفال، اتاق عمل مجهز و پیشرفته، اتاق جراحی، بخش زنان، داخلی و نوزادان، سی سی یو پنج تختخوابی که دارای اتاق ایزوله  و سیستم اکسیژن رسانی مرکزی نیز می باشد. امکاناتی همچون داروخانه شبانه روزی، آزمایشگاه شبانه روزی، فیزیوتراپی، رادیولوژی، نوار عضله، تست ورزش، اکوکاریو گرافی، آندوسکوپی دستگاه گوارش و کولونوسکپی نیز در این مکان فراهم شده است.

 کلینیک های تخصصی بیمارستان شامل قلب و عروق، اطفال، روان پزشکی، جراحی پلاستیک و زیبایی، جراحی مغز و اعصاب، جراحی عمومی، ارتوپدی، زنان و زایمان، دندان‌پزشکی، چشم‌پزشکی، پوست، غدد، ریه و اورولوژی  می‌باشد. به غیر از بیمارستان کیش مرکز خدماتی و ساختمان های پزشکی دیگری نیز در جزیره کیش وجود دارد. امکانات بیمارستان کیش فراوان است.

تور کیش از مشهد ارزان ,تور کیش از مشهد ,تور کیش ارزان از اصفهان , تور کیش از شیراز , تور کیش از اصفهان لحظه اخری ,تور لحظه آخری ارزان کیش ,تور ارزان قیمت کیش ,تور گردشگری کیش ,رزرو تور کیش از اصفهان ,تور لحظه اخری کیش از تهران ,تور چارتر کیش ,نرخ تور کیش , تور ارزان کیش از تهران ,تور لحظه آخری کیش ,تور ارزان کیش ,تور کیش ,آفر تور کیش ,مجری مستقیم تور کیش ,قیمت تور کیش از کرمان ,تور کیش نوروز ۹۸ , تور کیش از رشت ,تور ارزان قیمت کیش از شیراز ,تور لحظه آخری کیش از اهواز ,تور کیش از تبریز ,نرخ تور کیش از یزد ,تور کیش با قیمت مناسب ,نرخ تور کیش از مشهد ,تور کیش لحظه آخری از مشهد ,آفر تور کیش از اصفهان ,قیمت تور هوایی کیش از تبریز ,تور ارزان کیش از تبریز ,تور از اهواز به کیش , قیمت تور کیش از کرمانشاه , تور مسافرتی کیش از ساری ,تور لحظه آخری کیش از ساری ,تور قیمت مناسب کیش ,هزینه تور کیش از مشهد ,تور لحظه آخری از مشهد به کیش ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *