بهترین تفریحات در جزیره کیش با تور زیبای کیش

بررسی بهترین تفریحات جزیره کیش

 

عموما افرادی که به کیش سفر می کنند به دنبال یک سری تفریحات هستند و البته کودکان در این مسیر بیشتر طرفداران تفریحات هیجان آور هستند به این ترتیب سعی می کنیم بهترین تفریحات جزیره کیش را در این مقاله بگنجانیم. اطلاع از تفریحات جزیره کیش سبب می شود که سفری دل انگیز و بسیار قابل قبول داشته باشید.

شاتل کیش

یکی از بهترین تفریحات در کیش شاتل است. شاتل آنقدر هیجان انگیز است که سبب می شود بهترین خاطرات برای شما فراهم شود. شاتل ها هم به صورت دسته جمعی و هم تک نفره مورد استفاده قرار می گیرد. در این تفریح شما سوار بر تیوبهایی می شوید که توسط قایق هایی بسیار تندرو هدایت می شوند. در واقع شما با سرعت بسیار زیادی بر روی دریا کشیده خواهید شد. البته یک سری جلیقه های استاندارد به نفرات داده می شود و هیچ خطری شما را دنبال نمی کند. بهترین تفریحات کیش بسیار شگفت انگیز است.

تفریحات جزیره کیش

اسکوتر زیر دریایی کیش

اسکوتر ها از دسته تفریحات زیر آبی در کیش محسوب می شوند، در واقع با این دستگاه تجربه غواضی خواهید داشت ، البته برای استفاده از اسکوترها شرایط سنی بالای ۱۲ سال دیده می شود اما اصلا نیازی نیست که شما از قبل غواصی را یاد گرفته باشید در واقع در این مسیر به سادگی فقط نیاز به حوله، دمپایی، مایو است. اسکوترها از دسته تفریحات بسیار گران در کیش محسوب می شوند. تفریحات کیش را در فصل های گرم سال تجربه کنید.

تفریحات کیش

فلای بورد و کیبل اسکی

فلای بورد از دیگر تفریحات جزیره کیش محسوب می شود که در واقع یک وسیله به یک جت اسکی متصل می شود و فرد را بر روی هوا معلق ناگاه می دارد. فشار آب و همینطور پمپاژ آب سبب می شود که یک سری مانورها و حرکت های نمایشی ایجاد شود.

کیبل اسکی از دیگر گزینه هایی است که در کیش بسیار پر طرفدار است، یکی از مطرح ترین کشورهای دنیادر زمینه کیبل اسکی ،ایران  محسوب می شود،  بزرگترین کیبل اسکی را کیش برای خود فراهم کرده است و شهرت آن در تمام ایران مشخص است.

کیبل اسکی به نوعی  اسکی بروی آب اشاره دارد و برای بزرگسالان طراحی شده است کیبل اسکی از تفریحات جزیره کیش است که مخصوص افرادی در سنین بالای ۱۵ سال است به این معنی که نیاز به قدرت جسمی خواهد بود.

کیبل اسکی در منطقه ای پر از درختان نارگیل قرار دارد و همینطور اسکله بزرگ تفریحی آن بسیار مشهور و همه پسند است. تفریحات جزیره کیش برای تمامی سنین مناسب است.

تفریحات در کیش

بنانا کیش

بهترین تفریحات کیش کدامند؟یکی از هیجان انگیزترین تفریحاتی که در کیش بسیار پر مخاطب است. بنانا از دسته تفریحات آبی است که بیست دقیقه زمان می برد شما باسرعتی بسیار زیاد به صورت منحنی بر روی آب حرکت خواهید کرد. این وسیله کمی خطرناک است.

بهترین تفریحات کیش

پاراسل سواری دیکی از بهترین تفریحات کیش است

پاراسل سواری از دسته تفریحات بسیار عالی در کیش است. شما بر روی قایقی سوار خواهید شد که به سرعت بر روی آن کشیده می شود. چتر پاراسل دارای ارتفاع بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ است و توسط این چتر کشیده خواهید شد. منظره زیبایی که برای شما فراهم می شود. بسیار زیباست. شما می توانید از این وسیله به صورت دسته جمعی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که پاراسل سواری در کیش از دسته گزینه هایی محسوب می شود که می تواند در هوای گرم ظهر نسیمی خنک را به شما عرضه کند. در نظر داشته باشید که موتورهای این وسیله بسیار قدرتمند هستند. در انتخاب تفریحات جزیره کیش می توانید طبق سلیقه خود و فرزندانتان گزینه هایی که دارای هزینه کمتری است را انتخاب کنید.

تور ارزان کیش از مشهد ,تور از مشهد به کیش ,تور ارزان کیش از اصفهان ,تور از شیراز به کیش , تور لحظه آخری کیش از اصفهان,تور لحظه ای کیش ,تور های ارزان کیش ,تور های مسافرتی کیش , تور کیش آفر ,تور از اصفهان به کیش ,رزرو کیش , آژانس های مسافرتی کیش ,بهترین تور کیش , تور کیش هوایی ,تور کیش چارتر از مشهد , تور کیش پرواز از یزد ,تور کیش چارتر ,قیمت تور مسافرتی کیش , تور هوایی کیش از تهران ,قیمت تور لحظه آخری کیش ,تور های ارزان قیمت کیش ,تور جزیره کیش ,تور کیش از کرمانقیمت تور کیش نوروز ۹۸ ,قیمت تور کیش از رشت , تور کیش ارزان از شیراز ,قیمت تور کیش از اهواز ,
تور های کیش از تبریز ,قیمت تور کیش از یزد ,تور هوایی کیش از اصفهان ,قیمت تور کیش از تبریز ,تور هوایی کیش از تبریز ,تور کیش از اهواز ,تور کیش از کرمانشاه , تور کیش از ساری ,قیمت تور کیش از ساری ,تور کیش قیمت مناسب ,قیمت تور کیش از مشهد ,تور کیش از مشهد لحظه آخری ,تور های کیش از اصفهان ,رزرو تور کیش , آژانس مسافرتی تور کیش ,سفر به کیش با تور , تور های هوایی کیش,تور های چارتر کیش ,رزرو تور کیش از تهران , قیمت تور کیش از تهران , قیمت تور کیش از شیراز ,قیمت تور کیش لحظه آخری ,قیمت های تور کیش , تور مسافرتی کیش از تهران ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *