تور لحظه آخری کیش از مشهد با قیمت مناسب

دیدن جاذبه های گردشگری همراه با تورهای تفریحی کیش

 

تورهای تفریحی کیش برای سفر به این جزیره زیبا برنامه‌ریزی‌ شده‌اند.  جاذبه‌های گردشگری  این جزیره را همراه با تور کیش از مشهد لحظه آخری  دیدن نمایید.

اطلاعاتی در رابطه با تور کیش از مشهد لحظه آخری

 جزیره کیش به‌ عنوان یکی از جزایر خلیج‌ فارس شناخته می‌شود.  این جزیره از توابع  بخش کیش می‌باشد.  جزیره زیبای کیش یکی از نقاط دیدنی جنوب ایران به‌حساب می‌آید.  بهتر است بگوییم این جزیره زیبا  از زیباترین جزایر خلیج‌ فارس با امکانات فراوان محسوب می‌شود.

 مسافرت با تور لحظه آخری از مشهد به کیش سفر به این شهر را خاطره‌ انگیز و جذاب‌تر می‌کند.  ازآنجایی‌که این جزیره به‌عنوان یکی از جزایر توریستی همراه با جزیره قشم شناخته می‌شود،  سیاحت و تفریح در این جزیره همراه با تورهای تفریحی سبب افزایش رفاه و خاطره‌ انگیزتر شدن سفر می‌گردد. برای مسافرت همراه با تورهای تفریحی کیش می‌توانید از وب‌سایت مذکور برای رزرو کردن تور کیش از مشهد لحظه آخری بهره‌مند شوید.  علاوه بر وب‌سایت‌ها می‌توانید از طریق آژانس‌های مسافرتی نیز استفاده کنید. به صورت کلی سفر با تور مزایا و ویژگی‌های خاص خود را دارد که این ویژگی‌ها سبب افزایش میزان رضایتمندی مسافران می‌گردد.

تور لحظه آخری کیش از مشهد

تورهای تفریحی کیش از شهرهای مختلف ایران

 به دلیل اینکه کیش یک منطقه آزاد محسوب می‌شود،  بسیاری از افراد از تمامی  مقاطع  ایران تمایل دارند به این جزیره زیبا و جذاب سفر کنند.  به‌عنوان مثال تور کیش از  تبریز یکی از تورهای تفریحی به‌حساب می‌آید.  البته افراد از دیگر کلان‌ شهرها و شهرهای بزرگ نیز متقاضی سفر به این جزیره هستند. تورهای تفریحی کیش از شهرهای مانند اصفهان، تبریز و مشهد از پر مخاطب‌ترین تورهای تفریحی کشور ایران می‌باشند.

 سالانه افراد از شهرهای بزرگ به این جزیره زیبا مهاجرت می‌کنند و به دیدن جاذبه‌های گردشگری کیش می‌پردازند.  البته ازآنجایی‌که جزیره کیش یکی از محبوب‌ ترین نقاط  تفریحی می‌باشد، دسترسی به تورهای تفریحی کیش در تمامی شهرهای ایران سهل و آسان است.  کافی است که اراده سفر به این جزیره زیبا را داشته باشید تا به یکی از دیدنی‌های نقاط  ایران با تور کیش لحظه آخری از مشهد سفر کنید.

تور کیش از مشهد لحظه آخری

دانستنی‌های مهم در رابطه با تور لحظه آخری از مشهد به کیش

 برای سفر به هر نقطه‌ای باید اطلاعاتی در رابطه با  آن داشته باشید. کسب اطلاعات و دانستنی‌های تور کیش از مشهد لحظه آخری و مکان‌های دیدنی این جزیره برای سفر به این شهر بسیار مهم می‌باشد. در بخش قبلی اطلاعاتی در رابطه با تورها ارائه دادیم در این بخش به دانستنی‌های ارزشمند در  رابطه با جزیره کیش با این نام خواهیم پرداخت.  نام قدیمی این جزیره قیس می‌باشد و درگذشته آن را با این نام می‌شناختند.  مساحت جزیره کیش ۹۱.۵ کیلومتر است. آب خلیج‌ فارس یکی از زلال‌ ترین آب‌های ممکن در جهان می‌باشد.

 از آنجایی‌که این خلیج به اقیانوس راه دارد از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که این ویژگی‌ها سبب زیبایی دو چندان جزایر در این خلیج شده است. جزیره کیش نیز از این قاعده مستثنی نیست. سواحل زیبا به همراه جاذبه‌های گردشگری این جزیره سبب شده است که افراد زیادی به آن سفر کنند و از دیدنش لذت ببرند.  با ادامه این مقاله همراه باشید و اطلاعات جامعی در رابطه با جاذبه‌های گردشگری و تور کیش لحظه آخری از مشهد کسب نمایید.

تور لحظه آخری از مشهد به کیش

سفر با تورهای تفریحی کیش و بازدید از شهر زیرزمینی

 قنات کیش که معروف به شهر زیر زمینی می‌باشد، قدمتی بیش از ۲۵۰۰ سال دارد.  در سفر با تورهای تفریحی کیش حتماً این منطقه را بازدید کنید. جالب است بدانید که آب شرب این قنات آب شیرین جزیره را تأمین می‌کند و ساکنین جزیره کیش از این آب مصرف می‌کنند.  این تفاوت از نقطه‌ نظر طول و عمق با دیگر قنات‌های ایران قابل مقایسه نیست. چگونگی رسیدن آب با توجه به شیب ملایم این جزیره نشان می‌دهد در حفره این قنات از ظریف‌ کاری‌های ماهرانه استفاده شده است.

 امروزه با تغییر دادن کاربری این قنات آن را به یک شهر زیر زمینی تبدیل کرده‌اند. این قنات یا بهتر است بگوییم شهر زیر زمینی نزدیک به ۱۰ هزار مترمربع وسعت دارد و آن را کاریز کیش می‌خوانند که به‌عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری این جزیره شناخته می‌شود.

تور کیش لحظه آخری از مشهد

دیدن باغ پرندگان در سفر با تورهای تفریحی کیش

باغ  پرندگان یکی از جاذبه‌های گردشگری کیش شناخته می‌شود و توریست و مسافران همراه با تور کیش لحظه آخری از مشهد این پارک را دیدن می‌کنند. جالب است بدانید که باغ پرندگان در داخل پارک دلفیناریوم جزیره کیش قرار گرفته است؛  یعنی با یک تیر می‌توان دو نشان زد،  هم از پارک دلفین‌ها دیدن کرد و هم باغ پرندگان را بازدید نمود.  باغ پرندگان جزیره کیش دارای ۵۷ گونه پرنده می‌باشد. پرندگان مانند پلیکان، شترمرغ، طوطی و ماکو ازجمله این گونه‌ها می‌باشند. البته لک‌لک، توکان، تورکو و قو از دیگرگونه‌های این باغ می‌باشند.

 ازجمله ویژگی‌های متمایز  باغ پرندگان جمع نمودن گونه‌های مختلف پرندگان از نقاط مختلف دنیا است. گونه‌های مختلف از آمریکای جنوبی،  استرالیا و حتی شرق آسیا نیز در این باغ دیده می‌شوند. اگر در کیش هستید و یا در کیش حضور دارید،  دیدن این باغ را از دست ندهید و همراه خانواده از آن دیدن کنید و لحظات شادی را برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید.

تور کیش از مشهد لحظه آخری

قلعه وحشت یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری در سفر با تورهای تفریحی کیش

شاید اسم قلعه وحشت کیش را کمتر شنیده باشید یا اصلاً با این مکان آشنا نباشید. قلعه وحشت که به‌عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری این جزیره شناخته می‌شود و افراد در سفر با تورهای کیش آن را بازدید می‌کنند، به‌عنوان اولین قلعه وحشت در ایران شناخته می‌شود.

 این قلعه که به‌عنوان یک کلبه چند صد متری در جزیره کیش قرار گرفته است، یک مکان هیجان‌ انگیز و جذاب برای کسانی است که تمایل دارند هیجان و استرس را با تمام وجودشان احساس کنند. البته طراحی این قلعه به‌ گونه‌ای می‌باشد که در برخی نقاط آن ناخودآگاه مجبور فرار می‌شوید. اگر تمایل دارید از این قلعه بازدید کنید اطلاعات و ساعات بازدید آن را  از لیدرهای تورهای تفریحی کیش  دریافت کنید.

بازدید از دلفیناریوم کیش در سفر با تورهای تفریحی کیش

 مجموعه پارک دلفین در جزیره کیش یکی از جاذبه‌های گردشگری این جزیره شناخته می‌شود که افراد و مسافران در سفر با تور لحظه آخری از مشهد به کیش می‌توانند از این مکان‌ها دیدن نمایند. این پارک با مساحتی نزدیک به ۱۰۰ هکتار در جنوب شرقی این جزیره قرار دارد.  پارک دلفیناریوم اولین پارک دلفین‌های ایران می‌باشد و البته بعد از سال‌ها نمونه دیگری از این پارک را در برج میلاد تأسیس کردند.

به‌غیراز دلفین در این پارک گونه‌های دیگر از پستاندارد ها از جمله شیر دریایی جنوبی، شیر دریایی شمال، گراز دریایی گربه دریای شمالی و پنگوئن نگهداری می‌شوند.  استخر این مجموعه زیبا نزدیک به ۱۸ هزار مترمکعب ظرفیت آبی دارد که درمجموع ۲۱ گونه از جانداران در آن قرار دارند. البته فضای سبز  این پارک نیز بسیار دیدنی و جذاب می‌ باشد و نزدیک به صد گونه گیاهی در آن وجود دارد. اگر مسافر جزیره کیش هستید بدون هیچ تردیدی از پارک دلفین‌های این جزیره دیدن کنید.

جاذبه‌های گردشگری دیگر در سفر با تورهای تفریحی کیش

جزیره زیبای کیش دارای نقاط مختلف و جاذبه‌های متنوعی می‌باشد که به چند نمونه از آنها اشاره شد. در این بخش به صورت مختصر به بخشی از این جاذبه‌های گردشگری اشاره می‌کنیم. دانستن این نکات برای گردشگران با تور کیش لحظه آخری از مشهد و همچنین تور لحظه آخری از مشهد به کیش  لازم و مفید است.

  • پارک آبی اوشن:  این پارک بیش از ۵ هکتار مساحت دارد. اولینتم پارک آبی در ایران مربوط به پارک آبی اوشن می‌باشد.
  • اسکله: ازجمله جاذبه‌های دیدنی این جزیره محسوب می‌شود و دیدن آن رایگان است.
  • خانه مردم‌شناسی بومیان کیش: بنای خانه مردم‌شناسی بومیان کیش نزدیک به ۲۰۰ سال قدمت دارد و در یکی از قدیمی‌ ترین محله‌های این جزیره قرار دارد. این خانه به‌منظور معرفی تاریخ، فرهنگ، آداب‌و رسوم، معیشت و صنایع‌ دستی بنا شده است.
  • بوستان مرجان، آب‌ انبار، پلاژ  آقایان، پلاژ  بانوان و شهربازی از دیگر جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش می‌باشند. در سفر با تورهای تفریحی کیش  از این مکان ها دیدن نمایید.

تور ارزان از مشهد به کیش ,تور مسافرتی از مشهد به کیش ,تور کیش از اصفهان ارزان , رزرو تور کیش از شیراز , تور لحظه اخری کیش از اصفهان ,تور کیش لحظه آخری ,تور کیش ارزان ,تور مسافرتی کیش ,آفرهای تور کیش ,مجری تور کیش ,تور کیش از اصفهان,رزرو آنلاین تور کیش , آژانس مسافرتی کیش ,تور ویژه کیش , تور هوایی کیش ,تور چارتر کیش از مشهد , تور کیش از یزد ,چارتر تور کیش ,نرخ کیش , ارزانترین تور کیش از تهران ,تور آخرین لحظه کیش ,قیمت تور های کیش , تور های کیش از تهران ,تور ارزان کیش از تبریز ,تور از اهواز به کیش , قیمت تور کیش از کرمانشاه , تور مسافرتی کیش از ساری ,تور لحظه آخری کیش از ساری ,تور قیمت مناسب کیش ,هزینه تور کیش از مشهد ,تور لحظه آخری از مشهد به کیش ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *