داروخانه های جزیره کیش را برای تور کیش بشناسیم

آدرس دقیق داروخانه های جزیره کیش

داروخانه های جزیره کیش

داروخانه های بسیاری در جزیره کیش موجود است، در صورت نیاز به دارو میتوانید به آدرس های درج شده مراجعه کنید، در نظر داشته باشید که اگر در ساعات غیر اداری نیاز به دارو پیدا کردید حتما به داروخانه های شبانه روزی مراجعه کنید. همچنین توصیه میشود ابتدا به یک درمانگاه مراجعه کرده و با همراه داشتن نسخه اقدام به خرید دارو نمایید.

 داروخانه های جزیره کیش

آدرس داروخانه های جزیره کیش که با بیمه ها طرف قرارداد هستند:

  1. داروخانه دکتر مظفری که در نزدیکی بازار بین المللی ونوس واقع شده است، از برترین داروخانه های جزیره کیش به شمار می آید. این داروخانه از ۹ صبح تا ۱۲ شب باز میباشد و به همشهریان و مسافران عزیز جزیره خدمات ارائه میدهد.
  2. داروخانه بیمارستان کیش که در داخل بیمارستان واقع شده است و باید به منطقه ششصد دستگاه کیش بروید تا بتوانید به خدمات این داروخانه دسترسی پیدا کنید.

توجه کنید که داروخانه پدافند هوایی تنها داروخانه ای ست که با همه بیمه ها طرف قرارداد دارد و با همراه داشتن دفترچه بیمه خود میتوانید از خدمات آن بهره ببرید. و داروخانه دوم نیز بصورت شبانه روزی فعالیت دارد و اگر در تایم غیر اداری بیمار شدید میتوانید داروهای خود را از آنها تهیه نمایید.

 داروخانه های جزیره کیش

دیگر داروخانه های جزیره کیش

تعداد داروخانه های جزیره کیش حدود ۱۰ عدد است، حتما آدرس آنها را همراه تان داشته باشید تا زمان بیماری دچار سردرگمی نشوید.

  1. داروخانه پردیس که در مرکز خرید حافظ واقع شده است.
  2. داروخانه سها نیز در خیابان سنایی جزیره کیش قرار دارد، در کنار مجتع بانک ها میتوانید تابلو داروخانه را مشاهده نمایید.
  3. در ساختمان مرکز بهداشت نیز یک داروخانه قرار دارد که آدرس دقیق آن به این شرح است: منطقه میرمهنا، بلوار خاتم الانبیاء، خیابان اقبال.
  4. داروخانه پدافند هوایی کیش که در کلینیک شهید ستاری واقع گردیده و برای اینکه به آنجا برسید باید از راننده بخواهید شما را به پدافند هوایی ببرد. ساعات فعالیت آن نیز از ۸ صبح تا ۱ و نیم بعد از ظهر میباشد.
  5. یک داروخانه نیز در مرکز بهداشت بو علی واقع شده است، که برای دسترسی به آن باید به منطقه صفین، خیابان اقبال بروید. ساعات فعالیت این داروخانه از ۸ صبح تا ۸ و نیم شب میباشد.
  6. در مجتمع تجاری پادنا نیز یک داروخانه به نام مهر کیش قرار دارد، که تا ۱۰ شب در حال فعالیت است. برای دسترسی به آن باید به بلوار ایران، طبقه همکف مجتمع ذکر شده بروید.
  7. جنب بازار ونوس نیز داروخانه سالار واقع شده است، که تا ۱۲ شب باز میباشد.

لیست داروخانه های جزیره کیش به همراه آدرس و ساعات فعالیت شان در این متن به شما ارائه گردید.

تور ارزان از مشهد به کیش ,تور مسافرتی از مشهد به کیش ,تور کیش از اصفهان ارزانرزرو تور کیش از شیرازتور لحظه اخری کیش از اصفهان ,تور کیش لحظه آخری ,تور کیش ارزان ,تور مسافرتی کیش ,آفرهای تور کیش ,مجری تور کیش ,تور کیش از اصفهان ,رزرو آنلاین تور کیشآژانس مسافرتی کیش ,تور ویژه کیشتور هوایی کیش ,تور چارتر کیش از مشهدتور کیش از یزد ,چارتر تور کیش ,نرخ کیشارزانترین تور کیش از تهران ,تور آخرین لحظه کیش ,قیمت تور های کیشتور های کیش از تهران ,تور ارزان کیش از تبریز ,تور از اهواز به کیشقیمت تور کیش از کرمانشاهتور مسافرتی کیش از ساری ,تور لحظه آخری کیش از ساری ,تور قیمت مناسب کیش ,هزینه تور کیش از مشهد ,تور لحظه آخری از مشهد به کیش ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *