عکس های جزیره کیش از سواحل تا دیگر بخش های تور کیش

زیبایی عکس های جزیره کیش و اهمیت آن

 

رفتن به جزیره کیش به دلیل موقعیت قرارگیری در خلیج فارس سفری به یادماندنی خواهد بود. عکس های جزیره کیش می تواند خاطرات گردش در این جزیره زیبا را برایتان ثبت کند. کیش که در استان هرمزگان قرار گرفته یکی از مناطق دیدنی جنوب ایران است. با وجود جزایر بسیاری که در خلیج فارس وجود دارد کیش به دلیل ساختار مدرن و جذاب خود برای عکاسی بسیار مناسب است.

عکس های جزیره کیش

موقعیت جزیره کیش آن را برای عکس گرفتن بسیار مناسب کرده است. عکس های جزیره کیش از سواحل آن که دارای ماسه های روشن است، دریای همیشه آبی آن با مرجان ها و غروب دل نوازش بسیار زیبا خواهد بود. کیش که قدمت آن به دوران هخامنشی می رسد تاریخی به اندازه تمام ایران را در خود دارد که می تواند عکس های نابی برایتان فراهم کند. این جزیره چندین دوره را پشت سر گذاشته است و در دوران سلجوقیان به مرکز تجاری بزرگی در خلیج فارس تبدیل شده است. زیبایی ناتمام جزیره کیش مسافران زیادی را به سمت خود می کشاند که لحظه ای از عکس گرفتن در نقاط دیدنی آن غافل نمی شوند. عکس های جزیره کیش از غروب و شب های آن بسیار زیبا خواهد بود. عکس از پرندگان و نخل های زیبایش نیز موارد خوبی هستند.

عکس های جزیره کیش

جزیره کیش فرصتی برای عکاسی

جزیره کیش با زیبایی های بی نظیرش می تواند فرصتی برای عکاسی باشد. با گشت و گذار در این جزیره که همچون بهشتی برای گردشگری توصیف می شود می توانید عکس هایی از جزیره کیش تهیه کنید و سفرتان را با این عکس ها همیشه به یاد آورید. وجود مناطق متعدد گردشگری و دیدنی فرصت عکس از جزیره کیش را برایتان فراهم می کند.

عکس کیش

اهمیت عکس های جزیره کیش

عکس گرفتن از چشم اندازهای بی مانند جزیره کیش سبب می شود که بتوان آن ها را به جهانیان نشان داد. با گردآوری مجموعه ای از عکس های جزیره کیش می توان زیبایی های این جزیره را ثبت کرد و ارزش آن ها را درک کرد. نشان دادن جلوه هایی از گوشه و کنار جزیره کیش در شناساندن این جزیره به سایر افراد خارج از این مرز نقش مهمی ایفا می کند. حتی بسیاری از مردم ایران نیز از زیبایی های جزیره کیش بی اطلاع هستند که این عکس ها می تواند به آن ها کمک کند تا بتوانند با این جزیره بیشتر آشنا شوند. با رفتن به جنوب ایران و عکاسی از زیبای های جزیره کیش طرفداران و گردشگران این منطقه بیشتر خواهند شد. عکس جزیره کیش می تواند نقش مهمی در صنعت گردشگری آن داشته باشد و به معرفی آن بپردازد. جزیره کیش با موقعیت خاصش در خلیج فارس می تواند محل مناسبی برای ثبت تصاویر باشد.

عکس هایی از جزیره کیش

مناطق مناسب برای عکاسی در کیش

برای اینکه عکس هایی از کیش داشته باشید می توانید مناطقی که ذکر می کنیم را در نظر بگیرید  و عکس گرفتن از آن ها را از دست ندهید. درخت لوریا، نمایی از پارک آبشار، نمایی از پارک دلفین ها، عکس سواحل کیش ، کشتی یونانی همراه با سواحل، نمایی از ساحل مرجان کیش، نمایی از ورزش های آبی، شهر باستانی حریره، آب انبارهای قدیمی و نمایی از غروب خورشید سواحل می تواند گزینه های خوبی برای عکس های کیش باشد.

عکس های جزیره کیش از کشتی یونانی

یکی از جاذبه های معروف جزیره کیش کشتی یونانی است که برای عکس گرفتن مخصوصا هنگام غروب آفتاب بسیار مناسب است. این کشتی نماد گردشگری جزیره کیش است که در ۴ مرداد ماه سال ۱۳۴۵ به دلایلی نامعلوم به گل نشسته است. عکس های جزیره کیش از کشتی یونانی به دلیل جلوه تماشایی آن هنگام غروب آفتاب بسیار زیبا خواهد بود.

عکس سواحل کیش

عکس های جزیره کیش از آب انبار و بادگیرهای برافراشته

در محل یک آب انبار باستانی، آب انباری در سال ۱۳۷۲ در جزیره کیش ساخته شد که محلی برای جمع آوری آب های سطحی بود و سپس به یکی از نقاط دیدنی جزیره تبدیل شد. برای عکاسی از این بنا دو گنبد و تعداد پنج بادگیر وجود دارد که به سبک معماری سنتی شهر یزد طراحی وساخته شده اند. عکس های جزیره کیش از این معماری می تواند مورد خوبی باشد.

عکس های جزیره کیش از شهر زیرزمینی کاریز

عکس جزیره ی کیش از شهر زیرزمینی کاریز نیز مورد مناسبی است. این شهر زیرزمینی در واقع یک قنات است که قدمت آن ۲۵۰۰ سال است. این قنات با وسعت بسیار و قرار گرفتن در عمق زمین نمای جالبی برای عکاسی دارد. این شهر زیرزمینی تاریخ ایران را در دل خود به امانت نگه داشته است، با گشتن در این قنات تاریخی عکس های نابی خواهید گرفت.

جزیره کیش عکس

عکس های جزیره کیش از خانه اعیانی

خانه اعیانی به صورت چند خانواری و باستانی است که بیشتر در یزد و کاشان این مدل از خانه ها دیده می شود. آثاری که در این خانه به دست آمده است مربوط به دوره ایلخانی است و از وسعت زیادی برخوردار است. عکاسی از این خانه  نیز می تواند مورد مناسبی باشد.

عکس های جزیره کیش از اسکله تفریحی

یکی از نقاط دیدنی کیش اسکله تفریحی آن است که به دلیل موقعیت قرارگیری در ساحل برای عکاسی بسیار مناسب است. این اسکله عرشه ای چوبی دارد و آب های خلیج فارس را از آنجا خواهید دید. طول این اسکله که توسط متخصصان ایرانی ساخته شده است ۴۳۷ متر است.

عکس های جزیره کیش از ساحل مرجان

جزیره کیش عکس های فوق العاده ای خواهد داشت مخصوصا اینکه این عکس ها در کنار ساحل مرجان گرفته شده باشد. مناظر زیبای این ساحل آن را برای عکاسی بسیار مناسب کرده است. فرصت عکس گرفتن در آلاچیق ها و محوطه جذاب این پارک ساحلی را از دست ندهید. طلوع آفتاب در این پارک ساحلی بسیار فراموش نشدنی خواهد بود.

عکس جزیره کیش

عکس های جزیره کیش از جزیره هندورابی

عکس کیش از جزیره هندورابی می تواند فرصت مناسبی باشد. این جزیره خالی از سکنه است و ساحلی زیبا و شنی دارد. مساحت این جزیره که از توابع کیش است ۲۳ کیلومتر مربع می باشد. هندورابی در قرن پانزدهم به عنوان پایگاه نظامی کشور پرتغال بوده است و امروزه می توانید آثار باقی مانده از این پایگاه را تماشا کنید و از آن عکس بگیرید.

عکس های جزیره کیش از شهر حریره

شهر حریره که از آثار ملی ثبت شده در ایران است از مکان های دیدنی کیش به شمار می آید. این شهر در قسمت شمالی جزیره است و سه کیلومتر مربع وسعت دارد. امروزه از شهر حریره که زمانی بزرگ و آباد بوده است تنها نمایی از یک شهر از بین رفته دیده  می شود. عکس های جزیره کیش از شهر حریره می تواند یادگاری از تاریخ این شهر باشد که ثبت آن با ارزش خواهد بود.

عکس های کیش

 تور کیش از مشهد ارزان ,تور کیش از مشهد ,تور کیش ارزان از اصفهان , تور کیش از شیراز , تور کیش از اصفهان لحظه اخری ,تور لحظه آخری ارزان کیش ,تور ارزان قیمت کیش ,تور گردشگری کیش ,رزرو تور کیش از اصفهان ,تور لحظه اخری کیش از تهران ,تور چارتر کیش ,نرخ تور کیش , تور ارزان کیش از تهران ,تور لحظه آخری کیش ,تور ارزان کیش ,تور کیش ,آفر تور کیش ,مجری مستقیم تور کیش ,قیمت تور کیش از کرمان ,تور کیش نوروز ۹۸ , تور کیش از رشت ,تور ارزان قیمت کیش از شیراز ,تور لحظه آخری کیش از اهواز ,تور کیش از تبریز ,نرخ تور کیش از یزد ,تور کیش با قیمت مناسب ,نرخ تور کیش از مشهد ,تور کیش لحظه آخری از مشهد ,آفر تور کیش از اصفهان ,قیمت تور هوایی کیش از تبریز ,تور ارزان کیش از تبریز ,تور از اهواز به کیش , قیمت تور کیش از کرمانشاه , تور مسافرتی کیش از ساری ,تور لحظه آخری کیش از ساری ,تور قیمت مناسب کیش ,هزینه تور کیش از مشهد ,تور لحظه آخری از مشهد به کیش ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *