قیمت کرایه خودرو در تور کیش چقدر است ؟

برسی چگونگی کرایه خودرو در کیش

 

کرایه خودرو کیش مخصوصاً برای آن دسته از کسانی که همراه با خانواده به این جزیره سفر می کنند یکی از راه های افزایش رفاه و آسودگی می باشد. می توانید از فرودگاه اقدام به کرایه خودرو در کیش نمایید.

کرایه خودرو در کیش

 لازم نیست که شما پول فراوانی جهت داشتن ماشین های مدل بالا و با کیفیت در جزیره زیبای کیش داشته باشید، کافیست برای مدت کوتاهی خودرویی را در کیش کرایه نمایید. این راهکار از طرفی سبب افزایش رفاه و آسایش می‌شود و از طرفی موجب کاهش هزینه های سفر می گردد. به دلیل اینکه کیش منطقه آزاد محسوب می‌شود خودروها باقیمت ارزان تری نسبت به اماکن دیگر در این محل کرایه داده می‌شوند.

کرایه خودرو در کیش راهکاری مناسب جهت کاهش هزینه ها محسوب می شود. نکته جالب توجه در جزیره های قشم و کیش ندیدن خودروهای داخلی می باشد. اگر میخواهید سوار یکی از این خودرو های آخرین سیستم شوید، در کیش حتماً به سراغ اماکن اجاره ماشین رفته و خودروی مورد علاقه خود را کرایه نمایید. در ادامه این مقاله به چگونگی کرایه خودرو در کیش و مدارک لازم این کار می‌پردازیم با ادامه مقاله همراه ما باشید.

کرایه خودرو در کیش

مدارک لازم جهت کرایه خودرو در کیش

برای کرایه خودرو در کیش مدارک زیر لازم و ضروری می‌باشد.

 • اصل گواهینامه معتبر که توسط فرد اجاره کننده باید ارائه شود.
 • ارائه کارت شناسایی معتبر که توسط فرد اجاره کننده اتومبیل باید ارائه شود.
 • به امانت گذاشتن یک فقره چک به ارزش ماشین یا وجه نقد به عنوان ضمانت که در اختیار شرکت کرایه دهنده اتومبیل قرار می‌گیرد.
 • امضای قرارداد همکاری (اجاره ماشین) از هر دو طرف اجاره دهنده و گیرنده و پرداخت اجاره بها نسبت به مدت اجاره ماشین. نکته حائز اهمیت اینکه قیمت کرایه خودرو در کیش از ۶۰ هزار تومان تا ۶۰۰ تومان متغیر است. این تفاوت نیز به کارخانه خودروساز و مدل خودرو بستگی دارد.

 نکته مهم دیگر اینکه هزینه بنزین برعهده اجاره کننده است. اگر به پمپ بنزین های جزیره کیش اشراف ندارید می توانید با مراجعه به پمپ بنزین های گلدیس و فارور سوخت مورد نظر خود را تأمین نمایید.

کرایه خودرو کیش

رعایت نکات پس از کرایه خودرو در کیش

 قبل از اینکه راجع به رعایت ایمنی پس از کرایه خودرو در کیش نکاتی را عنوان کنیم، این نکته را بدانید که شرکت های کرایه دهنده اتومبیل در هنگام عقد قرارداد مبلغ ۲۰۰ هزار تومان یا بیشتر از شخص کرایه کننده دریافت می‌کند که این مبلغ پس از ۳ تا ۷ روز از مشخص شدن جرایم خودرو پس داده می شود. البته این را هم بدانید که این اعداد با توجه به موقعیت فصلی و زمانی ممکن است متغیر باشد. این هزینه در برخی از زمان‌ها مانند نوروز و تابستان و یا در هنگام جشنواره ها افزایش پیدا می کند. جهت رانندگی در جزیره کیش رعایت نکات ذیل الزامی است.

 • بستن کمربند ایمنی
 • بوق زدن در کلیه معابر جزیره کیش ممنوع می باشد.
 • آلودگی صوتی در جزیره کیش به هر نحوی جزء جرایم محسوب می گردد.
 • ریختن زباله از داخل خودرو به خیابان جرم است.
 • حداکثر سرعت در جزیره کیش در معابر اصلی نصب شده برابر با پنجاه کیلو متر می باشد.
 • در بسیاری از خیابان های کیش دوربین‌های کنترل سرعت نصب شده است.
 • میزان جریمه در جزیره کیش دو برابر دیگر مناطق می باشد.

قیمت کرایه خودرو در کیش

کرایه خودرو کیش از فرودگاه

 یکی دیگر از راه های کرایه خودرو کیش که برای بسیاری از افراد جذاب و مقرون به صرفه می باشد، کرایه خود را از فرودگاه است. بسیاری از افراد تمایل دارند از لحظه ای که به جزیره کیش می رسند دارای اتومبیل باشند تا آن لحظه که این جزیره زیبا را ترک می‌کنند. در ابتدا می توانید به شرکت کرایه دهنده خودرو واقع درفرودگاه مراجعه نمایید. در لیست اتومبیل ها را بررسی کنید و پس از جستجو در این زمینه و پیدا نمودن اتومبیل مورد نظرتان می توانید بررسی‌های لازم را در مورد اتومبیل دلخواهتان به انجام برسانید.

 پس از این امر و قرارداد باید مبلغ کرایه خود را به روش های مختلف پرداخت کنید. پس از انجام کارهای فوق می توانید اتومبیل را تحویل بگیرید و به محل اقامت خود بروید. در پایان پس از سپری کردن اوقات فراغت و بازدید از اماکن مختلف و خرید از مراکز خرید بزرگ در هنگام خروج جزیره کیش ماشین خود را تحویل دهید. کرایه خودرو در کیش  یکی از راههای کاهش هزینه در کنار خانواده می‌باشد.

تور کیش از مشهد ارزان ,تور کیش از مشهد ,تور کیش ارزان از اصفهان , تور کیش از شیراز , تور کیش از اصفهان لحظه اخری ,تور لحظه آخری ارزان کیش ,تور ارزان قیمت کیش ,تور گردشگری کیش ,رزرو تور کیش از اصفهان ,تور لحظه اخری کیش از تهران ,تور چارتر کیش ,نرخ تور کیش , تور ارزان کیش از تهران ,تور لحظه آخری کیش ,تور ارزان کیش ,تور کیش ,آفر تور کیش ,مجری مستقیم تور کیش ,قیمت تور کیش از کرمان ,تور کیش نوروز ۹۸ , تور کیش از رشت ,تور ارزان قیمت کیش از شیراز ,تور لحظه آخری کیش از اهواز ,تور کیش از تبریز ,نرخ تور کیش از یزد ,تور کیش با قیمت مناسب ,نرخ تور کیش از مشهد ,تور کیش لحظه آخری از مشهد ,آفر تور کیش از اصفهان ,قیمت تور هوایی کیش از تبریز ,تور ارزان کیش از تبریز ,تور از اهواز به کیش , قیمت تور کیش از کرمانشاه , تور مسافرتی کیش از ساری ,تور لحظه آخری کیش از ساری ,تور قیمت مناسب کیش ,هزینه تور کیش از مشهد ,تور لحظه آخری از مشهد به کیش ,

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *