معرفی بهترین کلوپ غواصی در تور کیش

کلوپ غواصی در کیش بسیار متعدد هست و شما می توانید با مراجعه به آن ها از خدمات آن ها استفاده کنید، مرکز غواصی کیش بهترین کلوپ غواصی در کیش محسوب می شود.

معرفی بهترین کلوپ غواصی در کیش

 

در این مقاله به معرفی بهترین کلوپ غواصی کیش خواهیم پرداخت تا شما اگر در سفر به کیش قصد غواصی داشته باشید وقت خود را هدر ندهید، غواصی در جزیره کیش یکی از مهم ترین تفریحات در جزیره کیش هست و بسیاری از کسانی که معمولا برای اولین بار می خواهند غواصی را یاد بگیرند و از آن لذت ببرند غواصی در جزیره کیش را انتخاب می کنند، با غواصی در جزیره کیش می توانید به ماجراجویی در عمق دریا بپردازید و از دنیای زیر آب لذت ببرید.

همه کسانی که به غواصی علاقه دارند می توانند با مراجعه به کلوپ غواصی در کیش از این تفریح هیجان انگیز استفاده کنند غواصی در عمق کم موجب شده است که همه بتوانند از این امکان استفاده کنند، غواصی در جزیره کیش فصل خاصی ندارد و در همه روزهای سال امکان غواصی وجود دارد و باتوجه به استقبال زیادی که از غواصی در کیش انجام می گیرد و بسیاری از مردم دوست دارند غواصی را به صورت حرفه ای یاد بگیرند کلوپ غواصی در کیش بسیار متعدد است ما در این مقاله سعی داریم به معرفی مرکز غواصی کیش به عنوان بهترین کلوپ غواصی کیش بپردازیم.

کلوپ های غواصی کیش

کلوپ غواصی در کیش بسیار متعدد است و در اکثر نقاط جزیره کیش می توانید کلوپ های غواصی را پیدا کنید از جمله مهم ترین کلوپ های غواصی می توانیم به مرکز غواصی، پردیس، کاپ، پدیده، شاهد، دلفین، شایان، نگین خلیج فارس، مرجان، بارکودا، مارینا، اسکوبنا، سی من، ناتیلوس، کشتی یونانی، آکوا کلوب، دایورزدان، مجتمع دنیای زیر آب، آکواریوس، داریوش، اسکوتر غواصی، غواصی بانوان و… اشاره کنیم.

کلوپ غواصی کیش

مرکز غواصی کیش؛ بهترین کلوپ غواصی در کیش

مرکز غواصی کیش را به جرات می توانیم بهترین کلوپ غواصی در کیش بنامیم، این کلوب غواصی در کیش و در سال ۱۳۷۰ افتتاح شد و خدمات آن در زمینه های تفریحی و غواصی است، مرکز غواصی کیش از قدیمی ترین کلوپ های غواصی در کیش محسوب می شود و این کلوپ غواصی از جمله کلوپ های غواصی در کیش است که از تجهیزات مدرن و مناسب برای غواصی برخوردار است.

به طور کلی سرویس هایی که توسط این کلوپ ارائه می شود در چهار بخش تور غواصی در جزیره کیش، غواصی تفریحی در جزیره کیش، دوره های بین المللی غواصی و تفریحات دریایی است.

بهترین کلوپ غواصی کیش

تور غواصی در کیش

تور غواصی که در مرکز غواصی کیش انجام می پذیرد را می توانیم در ۷ دسته طبقه بندی کنیم، از تورهای این کلوپ غواصی در کیش می توانیم به تور غواصی کانیون، تور غواصی سمبارون، تور غواصی سترن کرک، تور غواصی بیگ کورال و ژوراسیک پارک، تور غواص داما، تور غواصی هندورابی و زوبیچ اشاره کنیم، در ادامه جهت آشنایی با این تورهای غواصی همراه ما باشید.

  • تور غواصی کانیون در کیش: یکی از تورهای مرکز غواصی کیش تور کانیون است و در قسمت جنوب غربی کیش و در ساحل کانیون انجام می گیرد و عمقی که غواصی در آن انجام می گیرد ۸ الی ۱۴ متر است. این تور غواصی در واقع در پشت کشتی یونانی است و شما صحنه های جالبی را در آن مشاهده خواهید کرد، کوسه های بی خطر، سفره ماهی و لاک پشت را نیز می توانید از نزدیک ببینید.
  • تور غواصی سمبارون در کیش: یکی دیگر از تورهای این کلوپ غواصی در کیش، تور سمبارون است که ما بین کیش و جزیره هندورابی واقع شده است و عمق غواصی ۱۲ تا ۱۶ متر است، این محلی که در آن غواصی انجام می گیرد از محل های کم عمق مابین هندورابی و جزیره کیش است، مشاهده ماهی ها و مرجان های خاص از ویژگی های این تور است.
  • تور غواصی سترن برک در کیش: تور سترن برک نیز از تورهای این کلوپ غواصی در کیش محسوب می شود که محل آن در جنوب جزیره کیش و در اعماق ۱۰ الی ۱۴ متری است. فشار آب را در این منطقه حس می کنید و علاوه بر آن در شکاف مرجانی ماهی ها بسیار زیبایی را می ببینید.
  • تور غواصی بیگ کورال و ژوراسیک: این تور غواصی نیز از تورهای مرکز غواصی در جزیره کیش است و در شرق جزیره و در عمق ۴ الی ۱۲ متری انجام می پذیرد، برای افراد مبتدی این تور از تورهای خوب این کلوپ غواصی در کیش محسوب می شود، مرجان ها و ماهی متعددی را در این تور می توانید مشاهده کنید.
  • تور غواصی داما در کیش: از دیگر تورهای غواصی در کیش که توسط مرکز غواصی کیش انجام می پذیرد تور داما است و در جنوب شرقی کیش و در نزدیکی کشتی غرق شده داما که در سال ۱۳۹۱ غرق شده است انجام می پذیرد و در عمق ۱۸ الی ۳۳ متری است که از تورهای مناسب این کلوپ غواصی در کیش برای افراد آموزش دیده می باشد.
  • تور غواصی هندورابی در کیش: از تورهای مرکز غواصی در کیش محسوب می شود که در سواحل جزیره هندورابی انجام می گیرد و عمق غواصی ۴ تا ۱۴ متر است.
  • تور غواصی زوبیچ در کیش: از دیگر تورهای این کلوپ غواصی در کیش تور زوییچ است که در ساحل باغ وحش و روبروی هتل داریوش واقع شده است و با توجه به عمق کم برای افراد مبتدی توصیه می شود.

کلوپ غواصی کیش

شرایط شرکت در تور غواصی

تورهایی که به منظور غواصی انجام می گیرد از صبح تا ظهر است و ضروری است که برای تور غواصی مدرک غواصی را بگیرد و سپس حضور در تور غواصی را امتحان کنید شما در مدت ۴ روز با آموزش هایی که از طریق این کلوپ غواصی در کیش ارائه می شود، غواصی را به طور کامل یاد خواهید گرفت ولی اگر نمی خواهید از تور غواصی استفاده کنید می توانید از تور تفریحی غواصی استفاده کنید.

بهترین کلوپ غواصی کیش

تور تفریحی غواصی چیست؟

تور تفریحی غواصی که توسط این کلوپ غواصی در کیش انجام می پذیرد برای کسانی است که مدرک غواصی را ندارند. غواصی تفریحی در مدت ۲ ساعت و با همراهی مربیان مجرب در آب های خلیج فارس انجام می گیرد در ابتدا ۱۵ دقیقه آموزش تئوری به شما داده می شود و شما نکات مهم غواصی را یاد می گیرید و سپس به همراه مربیان وارد آب می شوید. تور تفریحی غواصی در آب های کم عمق زوییچ که ۴ الی ۶ متر انجام می پذیرد.

کلوپ غواصی کیش

هزینه تور غواصی و تور تفریحی غواصی چقدر است؟

میزان هزینه تور غواصی و تور تفریحی غواصی در این کلوپ غواصی در کیش یکسان نیست و از آنجا که در تور غواصی نیاز به مدرک و آموزش چهار روزه دارید به مراتب هزینه آن بالاتر از تور تفریحی غواصی هست.

بهترین کلوپ غواصی کیش

آدرس مرکز غواصی در کیش

شما جهت استفاده از خدمات این کلوپ غواصی در کیش می توانید به آدرس: میدان ساحل، پشت هتل شایان و مرکز غواصی کیش مراجعه کنید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۵۴۳۲۴۶ آقای نرگسی

تور کیش از مشهد ارزان ,تور کیش از مشهد ,تور کیش ارزان از اصفهان , تور کیش از شیراز , تور کیش از اصفهان لحظه اخری ,تور لحظه آخری ارزان کیش ,تور ارزان قیمت کیش ,تور گردشگری کیش ,رزرو تور کیش از اصفهان ,تور لحظه اخری کیش از تهران ,تور چارتر کیش ,نرخ تور کیش , تور ارزان کیش از تهران ,تور لحظه آخری کیش ,تور ارزان کیش ,تور کیش ,آفر تور کیش ,مجری مستقیم تور کیش ,قیمت تور کیش از کرمان ,تور کیش نوروز ۹۸ , تور کیش از رشت ,تور ارزان قیمت کیش از شیراز ,تور لحظه آخری کیش از اهواز ,تور کیش از تبریز ,نرخ تور کیش از یزد ,تور کیش با قیمت مناسب ,نرخ تور کیش از مشهد ,تور کیش لحظه آخری از مشهد ,آفر تور کیش از اصفهان ,قیمت تور هوایی کیش از تبریز ,تور ارزان کیش از تبریز ,تور از اهواز به کیش , قیمت تور کیش از کرمانشاه , تور مسافرتی کیش از ساری ,تور لحظه آخری کیش از ساری ,تور قیمت مناسب کیش ,هزینه تور کیش از مشهد ,تور لحظه آخری از مشهد به کیش ,

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *