هتل آرا کیش در نقشه کجاست؟

بررسی موقعیت مکانی هتل آرا در جزیره ی کیش

 

از هتل‌ های قدیمی کیش می‌ توان هتل آرا کیش را مثال زد. این هتل واقع در مرکز شهر، روبروی هتل سارا هست. هتل آرا کیش در سال ۱۳۹۱، بازسازی‌ شده است که منجر به ارتقا از هتل یک ستاره به دوستاره شده است که موجب جلب رضایت مشتریان شده است. این هتل از دسته هتل های متوسط به شمار می‌ رود و بیشتر مناسب مسافرینی است که ارزان بودن هتل برایشان مهم است.

موقعیت مکانی منحصربه فرد هتل آرا کیش

یکی از امتیازهایی که هتل آرا کیش از آن برخوردار است، موقعیت مکانی آن است(شکل ۱). این هتل در ابتدای بلوار رودکی قرار دارد و فاصلهٔ کمی از مراکزی همچون بازار پردیس یک و دو و مرکز تجاری کیش دارد که اصلی ترین اجناس مارک در این مراکز خرید فروخته می‌ شود که بسیار مورد توجه مسافران است. همچنین به دلیل نزدیکی پلاژ آقایان به این هتل، آقایان می‌ توانند با صرف زمان کم به پلاژ بروند. هتل آرا کیش در ۶ کیلومتری فرودگاه واقع است که ۱۰ دقیقه با خودرو فاصله دارد و همین طور در ۲ کیلومتری ساحل دریا است که ۲۰ دقیقه پیاده راه است.در شکل زیر میتوانید هتل آرا کیش در نقشه را ببینید.

هتل آرا کیش در نقشه

دسترسی آسان به مراکز تفریحی

از دیگر محاسن هتل آرا کیش در نقشه ، دسترسی آسان از لحاظ مسافتی به مراکز تفریحی چون رستوران کوه سنگی، پارک هنگام، پارک دوقلوها و کارتینگ است و همچنین این هتل در نزدیکی اسکله تفریحی قرار دارد که حدود ۱۰ دقیقه پیاده راه است. در فاصلهٔ ۵۰ کیلومتری هتل، رستوران پارمیدا و فست فود ایرانویچ واقع‌ شده است و فست فود سان استار در فاصله‌ای ۱۰ دقیقه ای با هتل قرار دارد.

فاصلهٔ مسافتی مکان هاوبازار های توریستی و پرطرفدار کیش از هتل آرا کیش در نقشه در بخش زیر آورده شده است:

  • فاصله اسکله تفریحی از هتل ۱ کیلومتر (۱۲ دقیقه پیاده روی)
  • فاصله پارک هنگام از هتل ۳۵۰ متر (۴ دقیقه پیاده)
  • فاصله کیبل اسکی از هتل ۵۰۰ متر (۵ دقیقه پیاده)
  • فاصلهٔ کشتی یونانی از هتل ۱۶ کیلومتر (۱۰ دقیقه با خودرو)
  • فاصلهٔ شهر باستانی حریره از هتل ۵ کیلومتر (۱۰ دقیقه با خودرو)
  • فاصلهٔ شهر زیرزمینی کاریز از هتل ۹ کیلومتر (۱۱ دقیقه با خودرو)
  • فاصله بازار پردیس یک و دو از هتل ۵۰۰ متر (۵ دقیقه پیاده روی)
  • فاصله مرکز تجاری از هتل ۴۰۰ متر (۴ دقیقه پیاده)
  • فاصله بازار مریم از هتل ۲ کیلومتر (۲۰ دقیقه پیاده)

تور کیش ارزان از مشهد ,تور مسافرتی کیش از مشهد ,تور ارزان قیمت کیش از اصفهان ,تور مسافرتی کیش از شیرازتور کیش لحظه آخری از اصفهان ,قیمت چارتر کیش ,بهترین تور کیش از تهرانهزینه تور کیش از تهرانتور هوایی کیش از شیراز ,تور ویژه کیش از اصفهان ,رزرو اینترنتی تور کیشآژانس تور کیش ,تور سفر به کیشقیمت تور هوایی کیش ,تور چارتر از مشهد به کیشتور کیش مستقیم از یزد ,چارتر کیش ,نرخ تورهای کیشتور ارزان قیمت کیش از تهران ,کیش تور لحظه آخری ,لیست قیمت تور کیش ,قیمت تور کیشتور کیش از تهرانتور لحظه آخری کیش از کرمانتور نوروز ۹۸ کیش ,تور لحظه آخری کیش از رشت ,تور لحظه آخری از شیراز به کیشتور ارزان کیش از اهواز ,تور لحظه آخری کیش از تبریز ,تور ارزان کیش از یزد ,تور ارزان قیمت کیش از مشهد ,تور های کیش از مشهد ,ارزانترین تور کیش از مشهد ,قیمت تور کیش از اصفهان ,رزرو تور کیش از مشهدتور کیش پرواز از مشهد ,آفر تور کیش از مشهدتور کیش حرکت از مشهد ,تور کیش لحظه آخری ارزان ,ارزانترین تور کیش ,تور های کیش ,آفر کیش ,مجری مستقیم کیش ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *