پارک شهر کیش همراه با تور کیش

آشنایی با پارک شهر در جزیره زیبای کیش

 

اگر قصد سفر به جزیره زیبا و دل انگیز کیش را دارید بازدید از پارک شهر کیش را فراموش نکنید. پارک شهر کیش یکی از زیباترین مکان های این جزیره است؛ و جزء مکان هایی به شمار می رود که می توانید در کنار خانواده خود از بودن در آنجا لذت ببرید. در ادامه پیرامون این پارک زیبای کیش بیشتر توضیح خواهیم داد.

پارک شهر کیش مکانی فوق العاده

پارک شهر کیش که یکی از بزرگترین پارک های تفریحی جزیره کیش به حساب می آید دارای امکانات مناسبی است. این امکانات مناسب به همراه فضایی دلدپذیر و تنوع گیاهی آن باعث شده است تا طی سالیان اخیر مورد توجه مسافرین جزیره کیش قرار بگیرد. از جمله مواردی که در پارک شهر کیش می توانید تجربه کنید دیدن بزرگترین دریاچه مصنوعی شهر، استفاده از پیست دوچرخه سواری و پیست اسکیت سواری به همراه فضای دل انگیز و مبلمان شهری راحت است. یکی از نقاط قوت پارک بزرگ شهر راحت سازی آن برای معلولین است. فضای این پارک به گونه ای طراحی شده است که مورد استفاده کودکان و معلولین نیز باشد.

فضای سبز بزرگترین پارک کیش

پارک شهر کیش دارای یکی از زیبا ترین فضای سبزهای موجود در جزیره است. مساحت کلی این پارک در حدود ده هکتار است؛ که تقریبا چهل و پنج درصد از مساحت این پارک را فضای سبز آن تشکیل داده است. گونه های گیاهی که در پارک شهر کیش مورد استفاده قرار گرفته است تنوع بالایی دارد؛ و اغلب گیاهانی هستند که با آب و هوای جزیره زیبای کیش سازگاری کامل دارند.

پارکینگ پارک شهر

وقتی شما پارکی را برای استراحت مسافرین در نظر می گیرید طبیعتاً باید فکر همه جای آن را کرده باشید. یکی از مواردی که باید یک پارک خوب از آن بهره مند باشد وجود پارکینگ متناسب با فضای پارک است. پارکینگ پارک شهر کیش با مساحت هزار متر مربع طراحی شده است تا بتواند میزبان همه مسافرین جزیره باشد.

امکانات رفاهی پارک بزرگ شهر

یک پارک بزرگ در کنار پوشش گیاهی خوب و تنوع زیستی باید امکانات رفاهی خوبی نیز داشته باشد پارک شهر کیش از این نظر دارای امکانات کم نظیری است. امکاناتی که باعث شده تا این پارک جزء پارک های مطرح جزیره همواره جزء رده های اول باشد. وجود بزرگترین دریاچه مصنوعی پارک، مبلمان شهری مناسب و راحت، در کنار محیط بازی برای کودکان باعث شده تا در پارک شهر محیطی خانوادگی مناسبی ایجاد شود.

طراحی پارک نیز بسیار زیبا و روح افزا است. دیوارهای نقاشی شده توسط نقاشان جزیره در کنار فضای سبز پارک جلوه ویژه ای به پارک بخشیده است. همچنین در پارک مجموعه آلاچیق هایی نیز جهت اسکان مسافرین و بازدید کنندگان طراحی و نصب شده که می توان برای استراحت از آن ها استفاده کرد .

محیط بازی پارک نیز طراحی بسیار جالبی دارد. با توجه به اینکه بسیاری از مسافرین صاحب کودک هستند در پارک محیطی خاص برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است. این محیط بازی قابلیت مسقف شدن را دارد که آن را بسیار ویژه می کند. در واقع در ایام گرم سال نیز کودکان می توانند از محیط بازی پارک شهر کیش استفاده کنند.

یکی از نقاط ضعف پارک نبود شهربازی مدرن و مجهز بود؛ که البته در چند سال گذشته به لطف مسئولین منطقه آزاد کیش یک شهربازی مدرن با وسایل بازی پیشرفته و پرهیجان در مجموعه افتتاح گردیده است. گردش در شهربازی پارک شهر جزیره کیش می تواند برای شما و خانواده تان حالی خوب را رقم بزند.

تور کیش از مشهد ارزان ,تور کیش از مشهد ,تور کیش ارزان از اصفهانتور کیش از شیرازتور کیش از اصفهان لحظه اخری ,تور لحظه آخری ارزان کیش ,تور ارزان قیمت کیش ,تور گردشگری کیش ,رزرو تور کیش از اصفهان ,تور لحظه اخری کیش از تهران ,تور چارتر کیش ,نرخ تور کیشتور ارزان کیش از تهران ,تور لحظه آخری کیش ,تور ارزان کیش ,تور کیش ,آفر تور کیش ,مجری مستقیم تور کیش ,قیمت تور کیش از کرمان ,تور کیش نوروز ۹۸تور کیش از رشت ,تور ارزان قیمت کیش از شیراز ,تور لحظه آخری کیش از اهواز ,تور کیش از تبریز ,نرخ تور کیش از یزد ,تور کیش با قیمت مناسب ,نرخ تور کیش از مشهد ,تور کیش لحظه آخری از مشهد ,آفر تور کیش از اصفهان ,قیمت تور هوایی کیش از تبریز ,تور ارزان کیش از تبریز ,تور از اهواز به کیشقیمت تور کیش از کرمانشاهتور مسافرتی کیش از ساری ,تور لحظه آخری کیش از ساری ,تور قیمت مناسب کیش ,هزینه تور کیش از مشهد ,تور لحظه آخری از مشهد به کیش ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *