نرخ و قیمت کرایه تاکسی در تور کیش چقدر است ؟

– –

اطلاعاتی در رابطه با کرایه تاکسی در کیش

 

کرایه تاکسی در کیش با توجه به نوع خطی و یا تلفنی بودن آن متفاوت می باشد. در ادامه در این رابطه به بیان اطلاعاتی خواهیم پرداخت.

کرایه تاکسی در کیش

اگر به جزیره کیش سفری کرده باشید در کوچه و خیابان های آن با تاکسی و وسایل نقلیه مختلفی مواجه شده اید که هر کدام از ظاهر و شمایل مختلفی برخوردارند؛ اما این جزیره زیبا از امکانات و خدمات مختلفی برای میزبانی از توریست و گردشگران برخوردار است که یکی از آن ها کرایه تاکسی می باشد. کرایه تاکسی در کیش با قیمت و نرخ های مختلفی صورت می گیرد. در واقع نمی توان قیمت مشخصی برای نرخ کرایه تاکسی در کیش مد نظر داشت.

 چراکه هر نوع تاکسی با توجه به قوانین مربوط به خود از هزینه و قیمت های مختلفی برای سرویس دهی به مسافران جزیره کیش برخوردار است. نکته مهم در رابطه با نرخ این کرایه هاست که با توجه به نوع تاکسی مشخص می شود. در این مقاله سعی داریم در رابطه با این موضوع اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم تا در سفر به جزیره کیش از این اطلاعات استفاده نمایید، پس تا انتها همراه ما باشید.

کرایه تاکسی در کیش

انواع کرایه تاکسی در کیش

همان طور که در بحث قبلی ذکر کردیم کرایه تاکسی در کیش با توجه به نوع ماشین متفاوت می باشد. درواقع چند نوع تاکسی را می توان در کیش مشاهده کرد. این تاکسی ها از ظاهر و علامت های مختلفی برای شناسایی برخوردارند که کار را برای مسافران و اهالی این شهر آسان کرده اند. در توضیح این موضوع می توان اشاره کرد که انواع وسایل نقلیه که به عنوان تاکسی در کیش شناخته می شوند به چند مورد دسته بندی می شوند.

دسته ای از این تاکسی ها با رنگ سفید و دسته ای با رنگ زرد مشخص شده اند. در واقع تاکسی هایی که به رنگ سفید هستند اغلب به تاکسی های تلفنی و اتومبیل هایی که به رنگ زرد می باشند به تاکسی خطی شهرت دارند. شما در کنار این تاکسی ها می توانید از مینی بوس های خطی نیز برای جابه جایی در محوطه این جزیره استفاده نمایید. البته کرایه ماشین بدون راننده نیز از دیگر امکانات حمل و نقل در این جزیره شناخته می شود.

نرخ کرایه تاکسی در کیش

نرخ کرایه تاکسی در کیش

نرخ کرایه تاکسی در کیش متفاوت می باشد. در واقع بسته به نوع تاکسی قیمت ها نیز کاملا متنوع می باشند. کسانی که در کیش به سر می برند برای عبور و مرور در شهر و همچنین مراجعه به مکان های گردشگری مختلف نیازمند استفاده از تاکسی های مختلف خواهند بود. در این بخش به نرخ چند مورد از کرایه تاکسی ها در کیش خواهیم پرداخت.

 تاکسی های سفید یا تلفنی با توجه به شب و یا روز از نرخ و قیمت های مختلفی برخوردارند. به عنوان مثال سه هزار تومان برای ۶ تا ۱۲ شب براساس ورودی تاکسیمتر در روز برای این تاکسی ها در نظر گرفته شده است که این مقدار در ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح متفاوت خواهد بود؛ اما نرخ تاکسیهای زرد یا خطی با همین مقدار کیلومتر ودر روزو شب ارزان تر از نرخ تاکسی های تلفنی یا دربستی است.

قیمت کرایه تاکسی در کیش

کرایه تاکسی در کیش از فرودگاه

نرخ و قیمت کرایه تاکسی در کیش با توجه به نوع تاکسی متفاوت خواهد بود؛ اما یکی دیگر از عواملی که در میزان نرخ تاکسی ها تأثیرگذار هستند نوع فاصله و کیلومتر می باشد. در واقع براساس اینکه نرخ تاکسی ها براساس کیلومتر و روز وشب بودن تعیین می شود، می توان به این نکته پی برد که قیمت ها نیز براساس میزان مسافت متفاوت خواهد بود.

 یکی از موارد نرخ کرایه تاکسی از فرودگاه می باشد. برای وردی تاکسیمتر در ساعات ۶ تا ۱۲ شب مبلغ ۶۰۰۰ تومان و برای ورودی تاکسیمتر در ساعاتی مابین ۱۲ شب تا ۶ صبح مبلغ ۷۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

کرایه تاکسی در کیش

نکاتی در رابطه با قیمت کرایه تاکسی در کیش

  • در زمان سفر به کیش می توانید اطلاعات مناسبی در رابطه با این جزیره و نرخ کرایه تاکسی در کیش کسب نمایید. تا در این شهر زیبا دچار سردرگمی نشوید.
  • در زمان استفاده از تاکسی ها به نوع خطی و یا تلفنی بودن تاکسی توجه نمایید. قیمت کرایه هرکدام از این تاکسی ها با توجه به نوع مسافت و موقعیت روز و شب متفاوت می باشد.
  • در زمان استفاده از تاکسی های این جزیره توصیه می شود از کمربند ایمنی استفاده شود چراکه این مورد از قوانین راهنمایی و رانندگی  محسوب می شود.
  • به جزء تاکسی های زرد و سفید مسافران عزیز می توانند از مینی بوس های خطی برای جابه جایی در شهر برخوردار شوند.

تور ارزان کیش از مشهد ,تور از مشهد به کیش ,تور ارزان کیش از اصفهان ,تور از شیراز به کیش , تور لحظه آخری کیش از اصفهان,تور لحظه ای کیش ,تور های ارزان کیش ,تور های مسافرتی کیش , تور کیش آفر ,تور از اصفهان به کیش ,رزرو کیش , آژانس های مسافرتی کیش ,بهترین تور کیش , تور کیش هوایی ,تور کیش چارتر از مشهد , تور کیش پرواز از یزد ,تور کیش چارتر ,قیمت تور مسافرتی کیش , تور هوایی کیش از تهران ,قیمت تور لحظه آخری کیش ,تور های ارزان قیمت کیش ,تور جزیره کیش ,تور کیش از کرمانقیمت تور کیش نوروز ۹۸ ,قیمت تور کیش از رشت , تور کیش ارزان از شیراز ,قیمت تور کیش از اهواز ,
تور های کیش از تبریز ,قیمت تور کیش از یزد ,تور هوایی کیش از اصفهان ,قیمت تور کیش از تبریز ,تور هوایی کیش از تبریز ,تور کیش از اهواز ,تور کیش از کرمانشاه , تور کیش از ساری ,قیمت تور کیش از ساری ,تور کیش قیمت مناسب ,قیمت تور کیش از مشهد ,تور کیش از مشهد لحظه آخری ,تور های کیش از اصفهان ,رزرو تور کیش , آژانس مسافرتی تور کیش ,سفر به کیش با تور , تور های هوایی کیش,تور های چارتر کیش ,رزرو تور کیش از تهران , قیمت تور کیش از تهران , قیمت تور کیش از شیراز ,قیمت تور کیش لحظه آخری ,قیمت های تور کیش , تور مسافرتی کیش از تهران ,

    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *